THETA HEALING

Gdybyś mógł/mogła zmienić coś w swoim życiu, co by to było? Więcej radości, zdrowia, bogactwa, a może bardziej satysfakcjonujące relacje?

Możesz to osiągnąć poprzez uwolnienie ograniczających Cię wierzeń i przekonań. Zacznij realizować swoje życie podążając za swoimi marzeniami. Dzięki sesjom Theta Healing masz szansę mieć to co chcesz szybciej i skuteczniej!

Czym jest DNA Theta Healing?

Theta Healing to spójny system dostarczający wiedzy i narzędzi samodzielnego rozwoju, do zastosowania w wszystkich dziedzinach życia.  Dla osób które są gotowe i zdecydowane, aby się rozwijać i tworzyć pozytywne zmiany w swoim życiu i życiu innych osób.

Metoda Theta Healing działa na każdym poziomie egzystencji: fizycznym,  emocjonalnym, duchowym i mentalnym, usuwając bloki i przeszkody, które uniemożliwiają osiągnięcie pełnego potencjału w życiu.

Technika ta jest uznawana za jedną z najefektywniejszych, całościowych (holistycznych) metod terapii naturalnych na świecie.

Co to jest stan Theta?

Pracując w Theta Healing wykorzystujesz naturalną moc swoich fal mózgowych. Theta to jedna z pięciu fal ( pozostałe to alfa, beta, delta i gramma). Nasz mózg nieustannie je produkuje, a one są w ciągłym ruchu. Wszystko co robisz i mówisz, regulowane jest przez te fale.

Na codzień funkcjonujemy w zakresie fal mózgowych Beta (powyżej 15 Hz) – kiedy myślimy, analizujemy, czy przetwarzamy informacje z zewnątrz.

Stan Alfa (w zakresie pomiędzy 15 – 7 Hz) to już stan relaksu, kreatywności, szybkiego przyswajania informacji. Fale o tej częstotliwości pojawiają się w mózgu, kiedy zamkniemy oczy, przed zaśnięciem i tuż po.

Fale mózgowe Theta (od 7 – 4 Hz) to stan głębokiej medytacji. Fale te występują u każdego podczas snu. Będąc w stanie Theta docierasz do podświadomości, części mózgu, w której są przechowywane ograniczające przekonania i uczucia, które blokują realizację Twoich marzeń i celów. Korzystając z metody Theta Healing, możesz skutecznie popracować nad ograniczeniami zamieniając je na pozytywne.

Doświadczysz głębokich, pozytywnych zmian, ponieważ Theta Healing uwalnia głęboko zakorzenione lęki, ukryte w podświadomości negatywne wierzenia, przekonania i emocje, w ich miejsce wprowadzając pozytywne, wspomagające.

Kasiążki o Theta Healing

Dotychczas pojawiły się na polskim rynku dwie pozycje książkowe autorstwa Vianny Stibal. W pierwszej „Theta Healing. Wprowadzenie do nadzwyczajnej metody uzdrawiania energią.” Vianna przedstawiła technikę uzdrawiania i doświadczenia osób, u których ta metoda przyniosła konkretne, pozytywne zmiany w życiu. W drugiej „Theta Healing dla zaawansowanych. Wykorzystanie Mocy Wszystkiego Co Jest.” autorka podaje szczegółowe wskazówki na temat pracy z poglądami i uczuciami.