SESJE

Obszary, które najczęściej są przedmiotem pracy podczas sesji Theta Healing.

Zdrowie, związki, praca, pieniądze, rozwój osobisty.

Dla kogo i kiedy?  

Zapisz się na konsultację Theta jeśli: czujesz brak równowagi w jakiejś dziedzinie życia;  masz problemy z emocjami, doświadczasz trudności w relacjach z ludźmi, partnerem, rodziną; chcesz poprawić swój nastrój, przeżywasz lęk, depresję rudno Ci zrozumieć  samego siebie i swoje zachowania; czujesz się samotny, niezrozumiany przez innych; nie radzisz sobie ze stresem, złością; brakuje Ci celu w życiu, zastnawiasz się czy ono ma sens; chcesz się rozwijać i szukasz w tym wsparcia; w Twoim związku pojawił się kryzys, z którym nie dajesz sobie rady; pragniesz tworzyć pełniejszy związek; przeżywasz żal po stracie bliskiej osoby; masz problemy seksualne, kłopoty z osiągnięciem orgazmu, oziębłość; chcesz się dowiedzieć więcej o sobie, pragniesz lepiej czuć się w pracy, być bardziej twórczym; prowadzić zdrowsze życie, zdrowo się odżywiać, chcesz od życia więcej niż dostajesz.

Ile sesji będę potrzebować?

Wiele spraw możesz rozwiązać podczas 1-2 sesji. Ile spotkań będzie Ci potrzebnych, zależy od tego, co chcesz osiągnąć. Większość Klientów doświadcza ogromnych zmian w obszarze danego problemu, już po jednym spotkaniu. Czasami jednak system wierzeń, powiązany z daną sprawą, jest bardziej skomplikowany i wymaga głębszej pracy. W takim przypadku kilka sesji jest niezbędnych, dla osiągnięcia pożądanego efektu. Zazwyczaj nie jest możliwe, aby ustalić z wyprzedzeniem, jak wiele sesji będzie potrzebnych. Zależy to od systemu negatywnych przekonań zakodowanych w podświadomości, powiązanych z danym problemem lub ograniczającą blokadą.

Jak wygląda sesja Theta Healing?

Podczas sesji Theta Healing, prowadzący (terapeuta), wykorzystując metodę Theta Healing, dostraja się do zagadnienia, które ma być przedmiotem pracy, w celu rozwiązania problemów, których doświadczasz. Przy zastosowaniu metody obniżającej częstotliwości fal mózgowych, do częstotliwości theta, nawiązuje kontakt z Twoją podświadomością.

W toku pracy diagnozuje problemy, uwalnia negatywne programy i wzorce ( oczywiście jeśli ma na to Twoją zgodę) i zastępuje je nowymi – pozytywnymi i wzmacniającymi.

Efektem każdej sesji jest zmiana Twojej struktury emocjonalnej. Pozbycie się programów wydrukowanych przez przodków, otrzymanych genetycznie lub zebranych w obecnym  i poprzednich wcieleniach, daje Ci komfort psychiczny i możliwość świadomego kreowania własnego życia.

Sesje mogą być wykonywane osobiście, telefonicznie lub przez Skype. Ponieważ technika Theta Healing bazuje na pracy z energią podświadomości, nie ma wymogu, dla skuteczności sesji, aby Klient i coach, byli w tym samym pomieszczeniu.

Czas trwania sesji: pierwsza 90 minut. Kolejne 60 minut z możliwością przedłużenia do 90 lub 120 minut.

Jak mam się przygotować do sesji?

Twoje nastawienie – intencja i gotowość, są bardzo ważne podczas każdego spotkania. Dobrze, żebyś miał/a jasność, z czym chcesz popracować w trakcie sesji. Zastanów się, jak dany problem Ci służy, ( jakie masz z niego korzyści)? Czego uczy Cię ta sytuacja? W ten prosty sposób możesz znacznie przyspieszyć tempo osiągania pozytywnych zmian. Podczas pierwszej sesji terapeuta nauczy Cię wykonywania testu mięśniowego (energetycznego). Wykonuje się go w butach na płaskim obcasie.