REKOMENDACJE

WYSTAW MI OPINIĘ

Chciałabyś podzielić się z innymi swoją opinią na temat współpracy ze mną? Zachęcam do pozostawienia komentarza. Dziękuję!

Aleksandra Banaszkiewicz – ZnanyLekarz.pl

Opinie o Aleksandra Banaszkiewicz

 1. Jacek napisał(a):

  Olu, chciałem Ci bardzo podziękować za to, że pojawiłaś się w moim życiu. Podczas tych kilku spotkań z Theta pokazałaś mi co naprawdę jest ważne. Natchnęłaś mnie do stworzenia życia którego od zawsze pragnołem. To naprawdę było możliwe! Uzdrowiłaś moje emocje. Problemy z skórą, które miałem od wielu lat to już przeszłość. Zero egzemy, zero leków, zero bólu. Jesteś aniołem, wiesz o tym…

 2. Roland B. napisał(a):

  Do pani Oli trafiłem z polecenia . Od kilku lat zmagałem się z alergią na skórze moich dłoni. Wystarczyły 2 wizyty i moja alergia zniknęła bezpowrotnie. Właśnie upływa rok od moich wizyt. Pani Ola w niekonwencjonalny sposób dociera do przyczyn choroby i usuwa je u żródła.
  Jestem bardzo wdzięczny za tak skuteczne wyleczenie mojej uciążliwej dolegliwości.

 3. Alina R. napisał(a):

  Ola pomogła mi wyjść z pewnego „zapętlenia”w metodzie TH.
  Po każdej sesji mam dużo lepsze samopoczucie i umiejętność pracy z sobą.
  Sesje są dla mnie bezcenne.Dziękuję że jesteś.

 4. agnieszka napisał(a):

  Trafiłam na Olę w momencie życia gdzie rozpaczliwie potrzebowałam zmian. Dzięki niej przeprowadzanie ich zarówno pod względem żywieniowym jak i duchowym jest prostsze, przyjemniejsze i przede wszystkim szybsze i bardziej efektywne. Olu jesteś wspaniałym przewodnikiem. Chce mi się odważniej wchodzić w życie po sesjach z Tobą. Mam nadzieję, że kiedyś będziemy mieć przyjemność spotkać się osobiście bo skoro przez Skype’a „wyłączasz” prąd w całym budynku to co dopiero będzie się działo gdy będę mogła popracować z Tobą w TH na żywo? 🙂 nie mogę się doczekać kolejnych wspólnych duchowych podróży. No a jedzenie które proponujesz jest i pyszne i łatwe w przygotowaniu za co też Ci ogromnie dziękuję!!!

 5. jola napisał(a):

  W tłumie ludzi pojawia się Anioł-człowiek i to jest Oleńka. Cudowna osoba o pięknym wnętrzu i ogromnych możliwościach terapeutycznych. Działa cuda!! Ja doświadczyłam uleczenia duszy w bardzo trudnej dla mnie sytuacji emocjonalnej.Po sesji TH z Olą jest we mnie duży spokój, dystans do problemu a nawet nabrała mocy wizja zmian w moim życiu. Dziękuję Oleńko!

 6. Wacław napisał(a):

  Jestem już prawie 4 tygodnie na e-diecie. Nie ma zadnego problemu w łączności przez telefon lub Skypa. Pełny profesjonalizm. Na początek baza – wyniki badań, informacje o przebytych chorobach i zażywanych lekach. Jadłospis układany precyzyjnie pod daną osobę. Monitoring postępów i w razie potrzeby modyfikacje. Zawsze podawana informacja nie tylko co robić ale również dlaczego. Wsparcie nie tylko dietetyczne ale również psychologiczne. Bardzo zdecydowanie polecam.

 7. kinia napisał(a):

  Dzięki Pani Aleksandrze, chyba uwierzyłam, że niemożliwe jednak staje się możliwe i wcale nie jest tak trudne do osiągnięcia jakby się wydawało 🙂 Na diecie jestem od miesiąca, schudłam już 10kg i mam nadzieję, że osiągnę swój wymarzony efekt 🙂 Pani Aleksandra, jest bardzo dobrym i doświadczonym specjalistą, odpowiada na każde pytania, każde wątpliwości i problemy. Po wizycie w gabinecie wychodzę naładowana ogromnymi pokładami siły, energii i dalszej chęci pracy nad sobą.

 8. żaneta Satora napisał(a):

  Do Pani Oli dostałam się z polecenia od kilku lat zmagałam się z kilkunastoma kilogramami 🙁 …po katujących dietach spadały lecz wracały szybciej niż bym się tego spodziewała efekt jo-jo. Dlatego z nadzieja udałam się do pani Oli (pomogła moim kilku znajomym ). Osoba bardzo otwarta wiecznie uśmiechnięta wyczerpująco odp na nasze pytania . Po miesiącu stosowania się do zaleceń straciłam 10 kg aż nie mogę uwierzyć do dziś że to już za mną…POLECAM z czystym sumieniem …Zmieniłam nawyki żywieniowe a to jest najważniejsze …tylko 3 miesiące nie aż tak ciężkiej pracy jakby się ktoś spodziewał a osiągnełam swój cel 🙂 jeszcze raz DZIĘKUJE PANI OLU Z CAŁEGO SERCA!!!!!!!!!

 9. Tomasz N napisał(a):

  Po „dietetyku” z NFZ i wizytach u szarlatanerii, suplemetowych magików mieniącej się dietetykami, po długich poszukiwaniach – trafiłem do Pani Aleksandry. Nie będę tu piał poematów bo nie oto tu chodzi. Po dwóch miesiącach kuracji : ZERO problemu z cholesterolem, Zero problemów z ciśnieniem, zmęczeniem, niewyspaniem. Najważniejsze przestałem nosić dodatkowy plecak z 18kg tłuszczu!! Nie nienawidzę biegać, czasami basen i to relaksacyjnie bez wysiłku. Jedyny warunek jaki musiałem sobie postawić to słuchanie zaleceń Pani Oli. Nie nazywam to rygorem bo nie ma to nic wspólnego z tym słowem! Po prostu Pani Ola wie robi a robi to profesjonalnie. Tak profesjonalnie, i to najlepsze określenie!! Pani Olu – najnormalniej i po ludzku – DZIĘKUJĘ. Do mojej prawidłowej wagi brakuje mi 8kg, I osiągnę to !

Dodaj komentarz