O MNIE

Od 1993 roku pracuję z ludźmi w kierunku polepszania jakości życia. Głęboko wierzę, że każdy ma wystarczające możliwości do osiągnięcia pełnego sukcesu i to przekonanie pozwala mi na pełną mobilizację w procesie wspierania zmian i rozwoju moich Klientów. Równowaga w biznesie, prawdziwe relacje i związki, doskonałe zdrowie i pełny rozwój wewnętrzny – harmonia szczęśliwego życia dla każdego człowieka – to moja misja.

Wykształcenie 

Jestem absolwentką 4 kierunków studiów dziennych i podyplomowych: Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Centrum Kształcenia Kadr Menedżerskich, Wydziału Nauk o Żywności i Żywienia Akademii Rolniczej im Augusta Cieszkowskiego w Poznaniu,  a także Wydziału Psychologii SWPS w Warszawie.

Ukończyłam szereg kursów i szkoleń specjalistycznych, w tym m.in.

Praca z przekonaniami: Theta Healing BASIC DNA, Theta Healing Advanced DNA, Anatomii Intuicyjnej Theta Healing, Manifestacji Obfitości Theta Healing, Theta Healing w biznesie – Życie to gra. (Theta healing TM Institute of Knowledge USA -Vianna Stibal’s), rozwój kreatywności metodą Curta Källmana: Vedic Art st 1, sukces finasowy w praktyce – Umysł Milionera i Guerrilla Business School. U Jana Pawła Mroza zdobyłam pełne kompetencje i umiejętności w zakresie motywacji – kurs Ogień Motywacji. Swoje kompetencje rozwijałam szkoląc się m.in. u  Jacka Poteralskiego, Ewy Foley, Marianny Bartke, Anity Putkiewicz, Pawła Jana Mroza,  Alex Mandossian’a czy Harva Ekera.

Praca i filozofia

Przez kilka lat byłam pracownikiem przychodni moich rodziców Diagnoza A.C. Banaszkiewicz sp z oo. Od 2002 roku prowadzę własną działalność gospodarczą. Przez 8 ostatnich lat zarządzałam Centrum Dietetycznym Ventis w Gliwicach. Podczas tak długiego okresu czasu współpracowałam z wieloma ośrodkami naukowymi, placówkami medycznymi, a także prywatnymi specjalistami z całej Polski z różnych branż. Ponad to jestem członkiem założycielem Stowarzyszenia Psychodietetyków Polskich, ekspertem żywieniowym firm związanych z promocją zdrowia i aktywnego trybu życia, twórcą i koordynatorem programu edukacji żywieniowej dla dzieci w wieku 5-6 lat pt.: „Akademia Zdrowego Przedszkolaka”.  Większość mojego czasu zawodowego spędziłam na indywidualnej pracy z Klientem w zaciszu gabinetu. Od niedawna otworzyłam się na organizację i prowadzenie wyjątkowych warsztatów stacjonarnych i wyjazdowych. Wyróżnikiem wszystkich moich działań od zawsze było i będzie holistyczne spojrzenie na człowieka a także kompleksowe połączenie wiedzy psychologicznej, dietetycznej, medycznej i duchowej. 

Prywatnie

Uwielbiam książki, taniec i podróże. Jestem poprawną optymistką, mamą, przyjaciółką, siostrą … Jestem przekonana, że doświadczając, ucząc się i doskonaląc, możemy osiągnąć pełnię siebie. To jest cel mojego życia. Będę na tej drodze trwała, aż znajdę wszystkie odpowiedzi…