KOMPETENCJE

Terapeuta Theta Healing  

Jestem absolwentką ThetaHealing® Institute of Knowledge. Ukończyłam u Marianny Bartke i Anity Putkiewicz: Theta Healing BASIC DNA, Theta Healing Advanced DNA,  Theta Healing Anatomia Intuicyjna,  Theta Healing Manifestacja Obfitości, Theta Healing Życie to Gra, Theta Healing Choroby i zaburzenia, Theta Healing W rytmie do wagi idealnej oraz Theta Healing 7 planów egzystencji.

Theta to najdoskonalsze osiągnięcie fizyki kwantowej. Spójny system, obejmujący swoim działaniem zarówno pracę  z zaburzeniami na poziomie fizycznym, jak i pracę z emocjami, wierzeniami i przekonaniami. Moim Klientom metoda pracy w stanie Theta pomaga odkryć i przetransformować nieświadome bloki emocjonalne   i rodzinne wzorce na nowe, wspierające ich osobisty potencjał i rozwój. Uzdrawia relacje, pomaga uporać się z bólem traumatycznych wspomnień, pozwala oczyścić umysł z wszystkiego, co prowadzi do chorób i zaburzeń w życiu.

Terapeuta i nauczyciel Vedic Art

Jestem uczennicą Jacka Wojciecha Poteralskiego – pierwszego Polaka uprawnionego do nauki tej sztuki. „Nadrzędnym zadaniem Vedic Art jest rozbudzenie w ludziach wewnętrznej siły kreacji poprzez twórczość. To idealna technika dla tych co czują wewnętrzne wypalenie, szukają spontaniczności i drogi do własnego serca. Dla tych wszystkich którzy chcą żyć lepiej” – Kurt Callman. Vedic Art towyjątkowy sposób budzenia kreatywności i pasji życia, poprzez malowanie intuicyjne. Odkryty 5 tyś lat temu, opracowany pisemnie w latach 70-tych, pozwala na bardzo skuteczną i przyjemną pracę, która poprzez zabawę otwiera moich Klientów na twórczość i kreacje w życiu, związkach i biznesie.

Trener rozwoju osobistego 

Jestem trenerem unikalnych warsztatów rozwoju osobistego. Holistyczne podejście pozwala na tworzenie głębokich transfomacji świadomości oraz zmian w postrzeganiu rzeczywistości w łagodny i harmonijny sposób. Zajęcia stacjonarne i wyjazdowe są doskonałą okazją do wspólnych rozmów i poszukiwań, do odkrywania siebie i poznawania innych, do zabawy i oderwania od codzienności. Podczas warsztatów pomagam moim Klientom odnaleźć inspirację i energię, wsparcie i zrozumienie, atmosferę i pasję. Wspólne spotkania dają wiedzę i praktyczne umiejętności. W ciepłej i przyjaznej atmosferze, pozwalają uczyć się i doświadczać, zadawać pytania i szukać odpowiedzi. Wszystkie moje propozycje to programy autorskie.

Psychodietetyk 

Jestem absolwentką Wydziału Psychologii SWPS w Warszawie. Psychodietetyka to kierunek, łączący wiedzę na temat żywienia z wiedzą psychologiczną. Wiedza i umiejętności wynikające z połączenia obu dziedzin pozwalają moim Klientom zwiększyć efektywność podejmowanych działań, niezbędnych do przeprowadzenia trwałej zmiany. Z konsultacji psychodietetycznych korzystają osoby przygotowujące się do przejścia na dietę lub będących w jej trakcie. Pomagam m.in. w zakresie precyzowania celów zmian żywieniowych, udzielam wsparcia podczas zmian stylu życia, żywienia, redukcji masy ciała, stabilizacji, wskazuję skuteczne metody motywacji, zwiększam poczucie własnej wartości, silnej woli i innych zasobów psychoenergetycznych.

Dietetyk
 
Ukończyłam Wydział Nauk o Żywności i Żywieniu Akademii Rolniczej im Augusta Cieszkowskiego w Poznaniu. Stale podnoszę swoje kwalifikacje. Aktywnie uczestniczę w wielu zjazdach naukowych i kongresach. Posiadam międzynarodowe certyfikaty min. SCOPE (The Specialist Certification of Obesity Professional Education). Organizuję warsztaty i szkolenia z zakresu żywienia w Akademii Zdrowia Ventis. Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe związane przede wszystkim z medycyną, a od kilku lat – psychologią. Specjalizuję się w leczeniu dietetycznym osób z znaczną nadwagą lub otyłością, z zaawansowanymi problemami chorobowymi przewodu pokarmowego oraz układu sercowo – naczyniowego. Osiągam znakomite wyniki w pracy z osobami  z chorobą nowotworową i grzybiczą (programy autorskie). Swoim Klientom pomagam skutecznie odzyskać zdrowie, a także na długo utrzymać osiągnięte efekty. W codziennej pracy pokazuję, że posiłki mogą być smaczne, zdrowe i szybkie w przygotowaniu.

Łącząc powyższe dziedziny zainteresowań i pasji spełniam się zawodowo, 
towarzysząc ludziom w ich rozwoju, dbaniu o zdrowie, szukaniu drogi, by cieszyć życiem w pełni…
[nggallery id=5]