START

Jakość Twojego życia i miejsce, w którym jesteś dzisiaj,

są wynikiem decyzji, którą podjąłeś w przeszłości.

Jakość Twojego życia i miejsce, w którym będziesz za kilka lat,

będą wynikiem decyzji, którą podejmiesz dzisiaj. 

Witaj!

Od kilkunastu lat zajmuję się odkrywaniem ‘tajemnic’ ukrytych w ludzkich zachowaniach. Przez wiele lat jako dietetyk, później psycholog, w końcu terapeuta i trener rozwoju osobistego. Podczas moich poszukiwań odkryłam niezwykle skuteczne i genialne w swojej prostocie strategie, które doprowadzają do szeroko pojętego sukcesu obfitości zdrowia psychicznego i fizycznego, dobrych relacji, kariery, biznesu, edukacji…  Moja praca łączy w sobie wiedzę i doświadczenie z wielu systemów, które działają i stymulują rozwój ludzkiej świadomości, integrują osobowość, dają więcej energii.

Strona internetowa na której jesteś, to bezpieczna przestrzeń dla osób potrzebujących od życia czegoś więcej. Miejsce dla tych którzy czują, że ich wewnętrzny potencjał jest większy, niż aktualne osiągnięcia. Ludzi zainteresowanych własnym zdrowiem, rozwojem, poznawaniem siebie, potrzebujących pomocy w określaniu i realizacji celów życiowych, motywacji, prowadzącej do konkretnych osiągnięć.

Jeśli czujesz, że nadszedł czas aby dokonać zmian w Twoim życiu, zapraszam Cię do pracy w sferze Serca, Ciała i Ducha. Zapraszam Cię do odkrywania siebie na nowo, do świata poszukiwań, przemian i cudu odnalezienia. Jeśli już teraz jesteś zdecydowany/a i planujesz spotkać się ze mną  – czekam na Ciebie.

Do zobaczenia wkrótce 
Aleksandra Banaszkiewicz