DIETETYKA

Od 20 lat zapewniam wsparcie i pomoc osobom, które chcą zmienić swój styl życia w celu ochrony i poprawy stanu zdrowia psychicznego i fizycznego. Skupiam się na zdrowym odżywianiu, zdrowiu psychicznym i dobrym samopoczuciu emocjonalnym wszystkich moich Klientów.

Rozwiązania które stosuję, wywodzą się z najbardziej kompleksowego podejścia do ludzkiego funkcjonowania – podejścia holistycznego. Holistyczne podejście postrzega człowieka jako ciało, umysł, emocje i dusze. Jako misternie powiązaną jedność, gdzie zmiany na jednym poziomie powodują zmiany na pozostałych poziomach. Starożytne tradycje lecznicze w Indiach i Chinach już 5000 lat temu, opierały się na istnieniu energii i podkreślały wagę harmonii ciała, umysłu i ducha jako sposób na prowadzenie zdrowego życia w zgodzie z samym sobą.

Moją intencją jest szczodre dzielenie się z Tobą swoją wiedzą, doświadczeniem i pasją abyś mógł osiągnąć równowagę na wszystkich poziomach swojego istnienia, po to by wspierać Twój rozwój osobisty i duchowy.