PEWNA SIEBIE

warsztaty2Vedic Art & Relacje – intensywne dni z Intuicją, Rozwojem Osobistym – DLA KOBIET

TEMAT: życie bez masek – ODWAGA BYCIA SOBĄ

Wiele z nas posiada po kilka lub kilkanaście wersji samej siebie. Przyjmujemy role, w których jest nam wygodnie, z których możemy czerpać jak najwięcej korzyści. Albo bronić się przed atakiem, albo panować nad własnymi emocjami.

Niestety im częściej zmieniasz maskę, tym mniej kofortowo się czujesz. Powoli zaczynasz zauważać, że inwestujesz co raz większą ilość energii w utrzymanie osobowości z którą chcesz być utożsamiana.

Kim i gdzie byś była gdybyś nie potrzebowała udawać kogoś innego i była po prostu sobą?

Dlaczego warto?
– Zrobisz inwentaryzację swojego życia
– zastanowisz się w co inwestujesz swoją energię
– spotkasz się w prawdą o sobie samej

A ponadto:
– poznasz kobiety wyjątkowe jak Ty
– dokonasz skutecznych zmian w swoim życiu
– uwolnisz kreatywną energię w obszarze prywatnym i zawodowym
– odzyskasz spontaniczność myślenia i radość

To Ty decydujesz kiedy jest najlepszy czas, by to zmienić.
Już wiesz, że ten czas jest teraz.

TERMIN ( 4 pełne dni warsztatowe)
8 – 11 grudzień 2016

CENA WARSZTATÓW ( 4 dni )
– Inwestycja w siebie 800 zł + materiały malarskie.
– Studenci – 50% zniżki, emeryci – 20% zniżki.
Konieczne jest zgłoszenie uprawnień do skorzystania ze zniżki na zajęcia.

MIEJSCE
Gdynia Redłowo ul. Korczaka 16/3 Mieszkanie prywatne w apartamentowcu na parterze z wyjściem do 100 m ogrodu. Morze w odległości 2,6 km. Dworzec PKP Gdynia Główna: 3 km. Doskonały dojazd: 500 m kolejka SKM. Wokół piękne lasy Parku Krajobrazowego.

NOCLEGI
15 minut piechotą od miejsca warsztatów. Przytulny apartament przy bulwarze nadmorskim ul. Matejki 13, Wzgórze Świętego Maksymiliana, 81-407 Gdynia Rezerwacje noclegów u właścicielki: Monika Józkowicz mjozkowicz@wp.pl tel.: 508 008 700 Cena od osoby 60 zł. Przy 3 osobach w apartamencie: 50 zł. od osoby za noc.

WYŻYWIENIE
CATERING DIETETYCZNY LIGHTBOX – cena całodniowego zestawu 5 zdrowych i smacznych posiłków z dowozem: 60 zł. od osoby. Można też zaopatrzyć się w swoje jedzenie zabierając je z sobą. W trakcie 4 dni zajęć zapewniamy bezpłatnie wodę, kawę, herbatę i owoce.

PROGRAM ZAJĘĆ
Jeden warsztat – 4 dni od czwartku do niedzieli włącznie. Każdy dzień rozpoczynamy o godz 9.00. Kończymy o 18.00 – 19.00. W trakcie zajęć dostaniesz kompletną wiedzę o Vedic Art zgodnie z duchem i intencją Twórcy metody – Curta Källmana. W trakcie warsztatu, do 17 zasad vedic art namalujesz około 9 obrazów w różnych technikach i formacie. Pamiętaj – nie trzeba umieć malować i nie jest wymagane żadne przygotowanie malarskie do warsztatu!

Każdy warsztat Vedic Art łączę z świadomym uwalnianiem wzorców korzystając z sprawdzonych narzędzi danych przez Life Coaching, Thime Line Therapy i NLP, albowiem sama doświadczyłam jak ważne jest połączenie ciała i umysłu. Praca z pamięcią komórkową otworzyła mi bramę do nowej jakości życia – którą chcę pokazać i Tobie, żebyś mógł / mogła zdecydować jaką jakość wybierasz.

Podczas warsztatu Vedic Art będziemy także pracować z emocjami zapisanymi w ciele ćwiczeniami metodą TRE które poprowadzi podczas warsztatów Ewa Marianna Soter.

Ćwiczenia TRE są proste do opanowania i mogą z nich korzystać osoby w każdym wieku i kondycji fizycznej. Celem ich stosowania jest przywrócenie ciała do naturalnej równowagi, w której wszystkie układy (neurologiczny, biochemiczny, anatomiczny) pracują w idealnej harmonii.

MATERIAŁY MALARSKIE
Potrzebujesz się zaopatrzyć w:
– komplet farb akrylowych (różne kolory), bardziej ekonomiczne są tubki 100 ml lub większe
– 9 podobrazi o różnych wymiarach – (płócien bawełnianych naciągniętych na ramki, gotowych do malowania)
– paleta, pędzle, blok rysunkowy, ołówek, klej Wikol ( w każdym markecie), ubranie „robocze”, ręcznik papierowy ( pojemniki na wodę damy)
– różnorodne materiały do tworzenia faktur (np. brokaty ryż, piasek, kamyki, guziki, nitki..

Istnieje możliwość zamówienia niezbędnych materiałów malarskich w formie wyprawki (koszt 220 zł) mailowo, przy rezerwacji miejsca na kurs. Wyprawka będzie czekała na Ciebie już na miejscu warsztatów. Na miejscu będzie można dokupić dowolną ilość pojedynczych kolorów farb czy podobrazi, gdyby przywieziony przez Ciebie zapas się skończył.

ZGŁOSZENIA :
Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie swojego udziału – mailowe lub telefoniczne abanaszkiewicz@onet.eu , + 48 608-38-57-57 oraz wpłata bezzwrotnej zaliczki 300 zł.

DANE DO PRZELEWU
Nr konta: 52 1140 2004 0000 3102 3391 5266
Odbiorca: Life Ways Aleksandra Banaszkiewicz
Tytuł przelewu: VEDIC ART, termin warsztatu, nazwisko

PROWADZĄCE:
Aleksandra Banaszkiewicz – rekomendowany nauczyciel metody Vedic Art od 2013 r., Master Coach NLP® i Time Line Therapy®, współorganizatorka wypraw i rejsów z rozwojem, psychodietetyk, wieloletnia terapeutka wielu duchowych metod uzdrawiania.

Ewa Soter – psycholog, seksuolog, terapeuta, certyfikowany trener TRE® (praca z ciałem). Współzałożycielka Pracowni Psychologicznej „Progresja” w Gdańsku. Prowadzi autorskie Warsztaty Rozwoju Osobistego i Treningi Kreatywności.

WEŹ UDZIAŁ
1. Bo jesteś Najważniejszą osobą na świecie i potrzebujesz o siebie zadbać. Nikt za Ciebie tego nie zrobi!

2. Bo jedyną szansą na rozwój jest zmiana – nie tkwij dalej w czymś co nie daje Ci poczucia spełnienia!

3. Bo warto żyć świadomie, zrezygnuj z automatycznego zaliczania dnia po dniu – to nie dla Ciebie!

Pamiętaj. Jesteś ekspertem swojego życia. Jedyne co potrzebujesz to wsłuchać się w siebie…

Czekamy na Ciebie – Aleksandra Banaszkiewicz & Ewa Soter